2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däcktjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av däck och fälgar. Förvaring i däckhotell, däckskiften, däckmontering, balansering och reparationer.
Intern identifierare: KS 2023/486
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000