673760-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattenmätare – Digitala vattenmätare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDigitala vattenmätare
BeskrivningFörfrågan avser ramavtal gällande Kretslopp och vattens behov av digitala vatten-mätare.
Intern identifierare24/40
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38421100 Vattenmätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000