673770-2025 - Resultat
Sverige – Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning – Ramavtal Dikteringsutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Dikteringsutrustning
BeskrivningRegionens behov av dikteringsutrustning.
Intern identifierareRS 2025-03264
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32332100 Diktafoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (1)
BeskrivningUpphandling av ramavtal av dikteringsutrustning.
Intern identifierare1739695
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1)
Intern identifierare1739533