67379-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Industrimaskiner – Pulverlack med härdugn,industritvättmaskin samt kringutrustning till A Nyköping
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPulverlack med härdugn,industritvättmaskin samt kringutrustning till A Nyköping
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare2025-2168
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000