67384-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – IT-utbildningar inom IT-infrastruktur och informationsteknik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-utbildningar inom IT-infrastruktur och informationsteknik
BeskrivningSpecialdesignade utbildningar inom Tekniker och Plattformar, Metodiker och Ramverk, Programmering och Språk, Mentorskap inom IT samt Telekom
Intern identifierareRS 2025-00961
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72212190 Programvaruutvecklingstjänster för undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000