673945-2023 - ÄndringSverige-Djursholm: Byggnadsanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal VA- entreprenader upp 25 miljoner per avrop
Referensnummer: TN 2023/0384
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalet omfattar entreprenadarbeten avseende VA-anläggning inom Danderyds kommun enligt separata avropsförfrågningar