2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsverktyg Avfall
Beskrivning: MSVA inbjuder till att lämna ansökan att medverka i upphandlingen avseende en kommunikationslösning i form av en mobilapplikation. Denna applikation ska tillhandhålla en funktionalitet som stödjer MSVAs behov av administrations- och kommunikationsstöd vid införandet av nya sopkärl för källsortering samt övrig avfallshantering.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117129:Lot:1