2. Förfarande
Förfarande
Titel: AVBRUTEN - Service och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende service och underhåll av ca 90 stycken bandtransportörer på Brista Eftersorteringsanläggning. Start av leverans beräknas till mitten av januari. Observera att upphandlingen innehåller krav om obligatoriskt besök på Brista Eftersorteringsanläggning innan anbud lämnas för att anbud ska vara giltigt.
Intern identifierare: UH2024-3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: SÖRAB välkomnar leverantörer att lämna anbud avseende service och underhåll av ca 90 stycken bandtransportörer på Brista Eftersorteringsanläggning. Start av leverans beräknas till mitten av januari.
Intern identifierare: AVBRUTEN - Service och underhåll av bandtransportörer Brista Eftersorteringsanläggning