2. Förfarande
Förfarande
Titel: Interiöra skyltar
Beskrivning: Ekobrottsmyndigheten flyttar till nya lokaler och behöver därför anskaffa bl.a. nya interiöra skyltar. Denna upphandling omfattar produktion, leverans samt montering av interiöra skyltar, kontrastmarkering och diffuserande folie och därtill alla ingående delar och tjänster.
Intern identifierare: EBM2025-1241
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000