2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar med tillhörande tjänster 2026-2028
Beskrivning: Avser de avropande myndigheternas löpande behov av skyltar, byggvepor, trottoarpratare, beachflaggor, flaggstångsflaggor, foliering av bilar och ex. laddstolpar, entrédörrar, glas m.m. Avropande myndigheter: Trollhättans stad Org. Nr. 212000-1546 Trollhättan Energi AB Org. Nr. 556194-6921 Trollhättan Energi Elnät AB Org. Nr. 556686-0879 Kraftstaden Fastigheter Trollhättan AB Org. Nr. 556008-8535 Kunskapsförbundet Väst Org. Nr. 222000-2998
Intern identifierare: 2025/754
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Ramavtalet avser de avropande myndigheternas löpande behov av skyltar, byggvepor, trottoarpratare, beachflaggor, flaggstångsflaggor, foliering av bilar och ex. laddstolpar, entrédörrar, glas m.m.
Intern identifierare: 1748463-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1748466-1