2. Förfarande
Förfarande
Titel: Funktion gällande blodgasanalys
Beskrivning: Denna upphandling avser funktionsavtal med total betalning per prov, gällande blodgasutrustning inklusive förbrukningsmaterial, service mm. till Region Örebro län.
Intern identifierare: MT 2025-0048 / 25RS3851
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38434520 Apparater för analys av blod
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000