674134-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Skötsel, service och reparation av solcellsanläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkötsel, service och reparation av solcellsanläggningar
BeskrivningEntreprenaden avser skötsel, service och reparation av solcellsanläggningar hos stadsfastighetsförvaltningen, Göteborgs Stad. Målet med entreprenaden är att säkerställa driften av våra solcellsanläggningar.
Intern identifierareSFF-2024-00127
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000