674155-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kylskåp och frysar – Kylar och frysar för Region Skåne
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylar och frysar för Region Skåne
Beskrivning: se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 2026-O002784
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39711100 Kylskåp och frysar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000