2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mätskåp gatubelysning
Beskrivning: Mätskåp gatubelysning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31600000 Elektrisk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34928500 Gatubelysning, 44211200 Elskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001