2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Bussförare Kombi
Beskrivning: Bussförarutbildning (Yrkesförare Persontransport) i kombination med SFI/GRNSVA, om 800-1000 poäng plus 40 poäng orienteringskurs i början av utbildningen.
Intern identifierare: UE 23.120-7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mallar avropsförfrågan öppet avtalssystem