674273-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Upphandling av Lastväxlare med släp
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Lastväxlare med släp
BeskrivningMERAB inbjuder anbudsgivare att lämna anbud på leverans av ett ekipage lastväxlare med släp.
Intern identifierare2024-006, 2024-11-05
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000