2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Utrustning för Lungfunktionsdiagnostik samt Ergospirometri
Beskrivning: Förfrågan om information (Request for Information, RFI) av utrustning för lungfunktionsdiagnostik samt ergospirometri till Fysiologkliniken, Danderyds sjukhus AB.
Intern identifierare: DS 2024-2939
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar