Upphandling av ramavtal för möbler, såsom plan- och miljömöbler, mattor, hörsalsmöbler, belysning, till myndigheter inom Sveriges Domstolar. Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsunderlaget i sin helhet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39100000 Möbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen