674308-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Köksutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Storköksutrustning köket SkaS Skövde
Referensnummer: RS 2021-00712
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221000 Köksutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Utrustning till storköket Skövde, exempelvis kokgrytor, ugnar, stekbord, kylskåp, bänkar, hyllor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39314000 Utrustning för industrikök, 39711130 Kylskåp, 39711360 Ugnar, 39711361 Elektriska ugnar, 39711362 Mikrovågsugnar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen