67431-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll av gatubelysning – Ramavtal Besiktning el- och gatubelysning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Besiktning el- och gatubelysning
Beskrivning: Ramavtal avseende besiktning av el- och gatubelysning i offentliga miljöer för Norrköpings kommuns behov.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50232100 Underhåll av gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101837:Lot:1