See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbilar
Beskrivning: Släckbilar
Intern identifierare: Dnr 2500-2024-001377
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Tankbilar