2. Förfarande
Förfarande
Titel: EOD - Minhantringsutrustning
Beskrivning: Diverse utrustning för minröjningshantering ex. splitterskyddsglasögon, skyddsglasögon, minröjningsvisir, mask, tändkabel, varningsskyltar etc. etc.
Intern identifierare: 24/6
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35300000 Vapen, ammunition och tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000