2. Förfarande
Förfarande
Titel: OVK-besiktning
Beskrivning: OVK-besiktning
Intern identifierare: SN 2023/211
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000