See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobil röntgen
Beskrivning: Upphandling avMobila röntgen till Region Östegötlands sjukhus.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115104:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur