2. Förfarande
Förfarande
Titel: Om- och tillbyggnad av Eklidens storkök, Karlskrona
Beskrivning: Upphandlingen avbröts.
Intern identifierare: KS 2022/43203 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000