See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: EUI 24 043
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
Ytterligare klassificering (cpv): 34928470 Skyltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000