See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snö och halkbekämpning 2025
Beskrivning: Entreprenaden omfattar följande • Vinterväghållning omfattande snöröjning och halkbekämpning • Helgjour och beredskap • Sandupptagning, vårstädning
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000