675025-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Stora containrar – Containrar, Lastväxlarflak, Citybehållare med mera
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Containrar, Lastväxlarflak, Citybehållare med mera
Beskrivning: Ramavtal för löpande avrop av containrar, lastväxlarflak, citybehållare med mera.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:134290:Lot:1