675044-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordonsförsäkringar – Motorfordonsförsäkring Vänersborgs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMotorfordonsförsäkring Vänersborgs kommun
BeskrivningUpphandling av motorfordonsförsäkring för Vänersborgs kommun med avtalsperiod 2026-01-01--2028-12-31 och 1+1 optionsår.
Intern identifierare25/20
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66514110 Motorfordonsförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000