675148-2021 - ResultatSverige-Åstorp: Redovisning och revision
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revisionstjänster - Åstorp
Referensnummer: 21/81
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79210000 Redovisning och revision
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal på de tjänster som Åstorps kommun behöver för att kommunens revisionsuppdrag ska kunna utföras enligt plan.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen