675252-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för upphandling – Upphandlingskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingskonsulter
BeskrivningHåbo kommun inrättar ett dynamiskt inköpssystem avseende upphandlingskonsulttjänster. Ansökan om att få vara med i systemet kan lämnas löpande.
Intern identifierareUH-18-18711
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79418000 Konsulttjänster för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling skapad för gruppering av avtal vid avtalsimport
Intern identifierareUpphandlingskonsulter