2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan för Lokalvård DIS
Beskrivning: Det här är en anbudsinbjudan som avser ramavtalet: Dynamiskt inköpssystem för Lokalvård och kökstjänster 31199 där Kvalificerade leverantörer i DIS Lokalvård blir tillfrågade. Avtalet avser lokalvård och städtjänster, dagligen, året om i byggnader inom Helsingborgs Hamns område.
Intern identifierare: Helsingborgs Hamn
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Anbudsinbjudan för Lokalvård DIS