2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskyddsprodukter och rapporteringssystem
Beskrivning: Upphandlingen omfattar: • Brandskyddsprodukter såsom brandsläckare och brandposter med tillhörande tjänster – installationer, demontering av produkter, reparationer, årlig service och kontroll samt brandskyddsutbildningar. • Webbaserat rapporteringssystem för SBA
Intern identifierare: 202356
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000