675927-2022 - ÄndringSverige-Örebro: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Timbanken - Affärsrådgivning till företag i Örebro län
Referensnummer: 21RS2249
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser affärsrådgivare för rådgivning och affärsutveckling till nya samt etablerade företag i Örebro län.