675933-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Socialvård och tillhörande tjänster – Öppenvård - Familjebehandling, kontaktperson och utredningar
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖppenvård - Familjebehandling, kontaktperson och utredningar
BeskrivningUpphandling av Öppenvård - Familjebehandling, Kontaktperson och Utredningar
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandlingen genomförs enligt 19 kap. lag (2016:1145) om offentlig upphandling (LOU).
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Titel1. Omfattande familjebehandling
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete, 85312000 Socialvård utan inkvartering
Del (anbudsområde)LOT-0002
Titel2. Familjebehandling
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
Titel3. Kvalificerad kontaktperson
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
Titel4. Utredning i hemmet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88972:Lot:4