2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandling av avvattnat slam från enskilda avlopp
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar behandling av slam från enskilda avlopp
Intern identifierare: 14087
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513800 Behandling av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Behandling av avvattnat slam från enskilda avlopp