2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betalningsförmedlingstjänst för Friskvårdsbidrag
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en betalningsförmedlingstjänst av friskvårdsbidrag för kommunens anställda. Uppdraget omfattar en webbtjänst och applikation för administration, distribution och uppföljning av friskvårdsbidraget. Upphandlingens värde är beräknat för en fyraårsperiod och själva friskvårdsbidraget är inberäknat med maximalt utnyttjande, det är dock inte troligt att det faktiska värdet under avtalstiden blir så högt.
Intern identifierare: KS/2025:636
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000