2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skumning av långsamfilter VA-verk
Beskrivning: Ramavtal avseende skumning och djupgrävning av långsamfilter på Vattenverk.
Intern identifierare: 20/58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90481000 Drift av reningsverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000