See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandlingsverktyg
Beskrivning: Upphandlingsverktyg och tillhörande tjänster
Intern identifierare: KS 2024/5437 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingssystem