676386-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster för Sakkunnigt biträde och Lagstadgad revision
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster för Sakkunnigt biträde och Lagstadgad revision
BeskrivningUpphandlingen omfattar revisionstjänster.
Intern identifierareKS 2023/0981
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision, 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision, 79212400 Revision i samband med bedrägeri
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000