676392-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer – Resebyrå
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Resebyrå
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ramavtal för resebyråtjänster. Mer information finns att tillgå i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63500000 Tjänster utförda av resebyråer, utflyktsarrangörer och turistbyråer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:129751:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster, 63515000 Resetjänster