Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 73100000 Forskning och experimentell utveckling
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 000 000,00 SEK
Högsta värde för ramavtalet: 3 300 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor