2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskdesinfektorer
Beskrivning: Ramavtal för elektriska diskdesinfektorer av två olika modeller, en större och en mindre
Intern identifierare: UPPH2024-00309
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för elektriska diskdesinfektorer av två olika modeller, en större och en mindre
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation