67655-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Kista: Rekryteringstjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Rekryteringstjänster
Referensnummer: 2020 0046
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal avseende rekryteringstjänster, för succesiva avrop under avtalstiden.
Upphandlingen består av tre delområden. Anbudsgivaren kan välja att lämna anbud på ett, två eller samtliga delområden. Anbud ska lämnas på hela uppdraget inom respektive delområde.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen