2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling objektspecialist med projektledarkompetens, windows 11
Beskrivning: Objektspecialist med projektledarkompetens (för att driva ett delprojekt) för att koordinera utrullning av ca 40 000 klienter från W10 till W11.
Intern identifierare: FSN 2025-0009-15
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000