676623-2023 - ResultatSverige-Tumba: Kultur- och fritidstjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Helgkoloniverksamhet för barn i åldrarna 8-14 år inom socialförvaltningens område.
Referensnummer: SN/2023:00165
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98350000 Kultur- och fritidstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen