2. Förfarande
Förfarande
Titel: Golvarbeten Avesta
Beskrivning: Golvarbeten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Golvarbeten trä, plast och linoleum
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108769:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44111600 Golvplattor, 44112200 Golvbeläggningar, 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45431000 Golv- och plattläggning, 45431100 Läggning av golvplattor, 45432000 Golvläggning och -beläggning samt tapetsering, 45432100 Golvläggning och beläggning, 45432110 Golvläggning, 45432111 Läggning av mjuka golv, 45432113 Läggning av parkettgolv, 45432114 Läggning av trägolv, 45432130 Golvbeläggning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Golvarbeten keramik som klinker och kakel
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108769:Lot:2