2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd som community manager för sociala medier
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ramavtal gällande konsultstöd för hantering av kommentarer för sociala mediekanaler på engelska för Svenska institutet (SI). Avrop beräknas omfatta ca 25 timmar per vecka och vid arbetstoppar upp till 40 timmar per vecka. En viktig del i Svenska institutets kommunikation om Sverige sker via sociala medier, vilket görs inom ramen för för Sweden.se, Sveriges officiella kanaler.
Intern identifierare: 00316/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på anbudsgivare
Beskrivning: Besvaras av anbudsgivare.
Intern identifierare: 1752995-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mall Annonserat förfarande (SV) 2025
Beskrivning: x
Intern identifierare: 1794511-1