677106-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Lokalvård Arbetet och Välfärd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Arbetet och Välfärd
BeskrivningUpphandlingen avser lokalvård för Arbete och välfärd, Växjö Kommun gällande regelmässig och periodisk städning av B:s fastigheter.
Intern identifierareNAV 2025-00081
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000