677178-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Anbudsinbjudan avseende Dynamiskt inköpssystem: byggledningstjänst E2019-04216. Marievik gång- och cykelåtgärder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan avseende Dynamiskt inköpssystem: byggledningstjänst E2019-04216. Marievik gång- och cykelåtgärder
BeskrivningDen här upphandlingen avser en anbudsinbjudan för Dynamiskt inköpssystem för byggledningstjänst E2019-04216. Uppdraget avser byggledningstjänst för en entreprenad av gång och cykelåtgärder.
Intern identifierareT2025-01185
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnbudsinbjudan avseende Dynamiskt inköpssystem: byggledningstjänst E2019-04216. Marievik gång- och cykelåtgärder
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71240000 Arkitekt-, ingenjörs- och planeringstjänster, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 71251000 Arkitekt- och byggmätningstjäster